Strona korzysta z plików cookies ("ciasteczek") w celu realizacji usług i ułatwienia Tobie korzystania z serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis
lub wykorzystanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK
MIRO Systemy Szybowcowe: elektronika i inne akcesoria do szybowców
Polecamy
Wyszukiwarka
Polecamy
Wersja:
polska English deutsch
 

Strona główna


Witamy wszystkich pilotów i sympatyków na naszej stronie.

Powstała ona w celu zebrania w jednym miejscu całego wyposażenia niezbędnego dla pilota szybowcowego. Postanowiliśmy ją utworzyć w reakcji na licznie pojawiające się zapytania w środowisku szybowników odnośnie możliwości kupna komputerów dolotowych, wariometrów, loggerów, radia pokładowaego, transponderów, a także kompletnych szybowców i akcesoriów do nich jak np. podstawki, systemy transportowe, pokrowce itp.

Reprezentujemy na rynku polskim znanego na całym świecie producenta szerokiej gamy szybowców, firmę Schempp-Hirth GmbH.

Jesteśmy także wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu producentów wyposażenia szybowcowego, są to firmy: HpH Ltd., LX Navigation, LX NAV, Winter GmbH, Mountain High EDS, Cobra trailer-Alfred Spindelberger GmbH, ESA-systems.

Jesteśmy również producentem opracowanych przez nas i popartych sugestiami innych pilotów POKROWCÓW wielosezonowych. Oferujemy wykonanie takich pokrowców na wszystkie typy szybowców.

W naszej ofercie znajdziecie również wyroby innych producentów, które oferujemy na rynku polskim w cenach producenta.

Dwa szybowce w locie, skrzydło szybującego szybowcaPonieważ sami jesteśmy aktywnymi pilotami szybowcowymi, mamy pogląd na potrzeby i wymagania przeciętnego pilota szybowcowego. Z drugiej strony, ponieważ jesteśmy pilotami latającymi głównie wyczynowo, niektóre aspekty mogły ujść naszej uwadze. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i pomysły zmierzające do uatrakcyjnienia tej strony.
Naszym marzeniem jest, aby ta strona żyła i była współtworzona także przez Was.

Do zobaczenia na lotnisku lub pod cumulusami.

Mirek & RobertValid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS 2.1